Tel: (0262) 321 2234

Adres: Ömer Ağa Mh. İstiklal Cd. Kızılay İş Hanı K: 1 İzmit Merkez, İzmit, , Kocaeli, Türkiye


Kızılay Kan Bağış Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde yer alıyor. Kızılay Kan Bağış Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kızılay Kan Bağış Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kızılay Kan Bağış Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kızılay Kan Bağış Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kızılay Kan Bağış Merkezi

0 görüş var

Kızılay Kan Bağış Merkezi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Kızılay Kan Bağış Merkezi
, İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 321 2234 Kızılay Kan Bağış Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Kızılay Kan Bağış Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...