Tel: (0352) 221 0222

Adres: Tacettin Veli Mh. Tacettin Veli Blv. No:5 Melikgazi Merkez, Melikgazi, , Kayseri, Türkiye


Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinin Tacettin Veli Mah. mahallesinde (Akbay Sokak) yer alıyor. Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi

0 görüş var

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi
Tacettin Veli Mah.Akbay Sokak, Melikgazi, Kayseri.
+90(0352) 221 0222 Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...