Tel: (0216) 489 5506

Adres: Altıntepe Mh. Cihadiye Caddesi, No: 40, Küçükyalı, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Kızılay Altıntepe TIp Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Altıntepe Mah. mahallesinde (Cihadiye Caddesi) yer alıyor. Kızılay Altıntepe TIp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kızılay Altıntepe TIp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kızılay Altıntepe TIp Merkezi
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.62 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kızılay Altıntepe TIp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kızılay Altıntepe TIp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kızılay Altıntepe TIp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Kızılay Altıntepe TIp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...