Tel: (0216) 342 4747

Adres: Kızkulesi Salacak Mevkii Üsküdar , , İstanbul, Türkiye


Kız Kulesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Kız Kulesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kız Kulesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Asya ile Avrupa'nın kesiştiği noktada, dünyada eşi benzeri olmayan konumu, 2500 yıllık tarihi ve yüzyıllardır anlatılan efsaneleriyle ilgi odağı olan Kızkulesi, İstanbul'un yıllarca kavuşamadığı bir aşığı gibiydi.2000 yılında Hamoğlu Holding tarafından kendine özgü kimliğine ve geleneksel mimarisine bağlı kalarak yapılan restorasyon çalışması sonrasında bunca yılın ardından insanlarla buluştu.Kızkulesi, gündüzleri kafeterya, akşamları ise özel restaurant olarak hizmet verdiği büyüleyici atmosferine sizleri bekliyor.


1 görüş var

    Kız Kulesi
    Toplam 56 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.55 puan aldı.
  • Üsküdar’da Bizans devrinden kalan tek eserdir.

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kız Kulesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kız Kulesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kız Kulesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kız Kulesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...