Adres: Silivri, Kıyıkent Deniz Kulubü, Selimpaşa, , İstanbul, Türkiye


Kıyıkent Deniz Kulübü, İstanbul ili Silivri ilçesinin Selimpaşa Merkez Mah. mahallesinde (Kıyıkent Deniz Kulubü) yer alıyor. Kıyıkent Deniz Kulübü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kıyıkent Deniz Kulübü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kıyıkent Deniz Kulübü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kıyıkent Deniz Kulübü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kıyıkent Deniz Kulübü

1 görüş var

  • cok güzel bi yer gtmenizi tavsiye ederim ...

    Misafir, 30.10.2010 15:17:00

Kıyıkent Deniz Kulübü adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Kıyıkent Deniz Kulübü
Selimpaşa Merkez Mah.Kıyıkent Deniz Kulubü, Silivri, İstanbul.
Kıyıkent Deniz Kulübü

Aşağıdaki formu kullanarak Kıyıkent Deniz Kulübü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...