Tel: (0216) 521 5908

Adres: Kısıklı Mah.Ferah Cd. No: 32, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Kısıklı Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Kısıklı Mah. mahallesinde yer alıyor. Kısıklı Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kısıklı Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kısıklı Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kısıklı Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kısıklı Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Kısıklı Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.33 puan almıştır.
Kısıklı Mahallesi Muhtarlığı
Kısıklı Mah., Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 521 5908 Kısıklı Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Kısıklı Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...