Tel: (0224) 362 9222

Adres: Anadolu Mh. Karlıdağ Caddesi, No: 30, Yıldırım, Bursa, Türkiye


Kisbu Tekstil Bursa Şubesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde yer alıyor. Kisbu Tekstil Bursa Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kisbu Tekstil Bursa Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı ve ihracatını yapmak ve anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Kisbu Tekstil Bursa Şubesi
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.15 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kisbu Tekstil Bursa Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kisbu Tekstil Bursa Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kisbu Tekstil Bursa Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kisbu Tekstil Bursa Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...