Tel: (0386) 272 4012

Adres: Güldiken Mahallesi, Şehit Mahmut Sarısakal Cad. No: 2, 40100, Merkez, Kırşehir, Türkiye


Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu, Kırşehir ili Kırşehir Merkez ilçesinde yer alıyor. Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...