Tel: (0216) 418 6700

Adres: Mühürdar Cad. No: 62/A Caferağa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Kırmızım Cafe & Bar Türkü Evi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde (Mühürdar Caddesi) yer alıyor. Kırmızım Cafe & Bar Türkü Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kırmızım Cafe & Bar Türkü Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kırmızım Cafe & Bar Türkü Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kırmızım Cafe & Bar Türkü Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kırmızım Cafe & Bar Türkü Evi

0 görüş var

Kırmızım Cafe & Bar Türkü Evi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.74 puan almıştır.
Kırmızım Cafe & Bar Türkü Evi
Caferağa Mah.Mühürdar Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 418 6700 Kırmızım Cafe & Bar Türkü Evi

Aşağıdaki formu kullanarak Kırmızım Cafe & Bar Türkü Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...