Tel: (0312) 495 5952

Adres: Şemsettin Günaltay Cad. No: 231 Kırkkonaklar Mah, Çankaya, Ankara, Türkiye


Kırkkonaklar İffet Güneşoğlu İlköğretim Ok, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Kırkkonaklar İffet Güneşoğlu İlköğretim Ok yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kırkkonaklar İffet Güneşoğlu İlköğretim Ok nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kırkkonaklar İffet Güneşoğlu İlköğretim Ok nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kırkkonaklar İffet Güneşoğlu İlköğretim Ok konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kırkkonaklar İffet Güneşoğlu İlköğretim Ok

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kırkkonaklar İffet Güneşoğlu İlköğretim Ok ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...