Kırıkkale Üniversitesi logo

Tel: (0318) 357 4257 veya (0318) 357 4242

Adres: Ankara Yolu 7. Km. Merkez Kampüs, Pk: 71450, Yahşihan, Kırıkkale, Türkiye


Kırıkkale Üniversitesi, Kırıkkale ili Yahşihan ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde yer alıyor. Kırıkkale Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kırıkkale Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale'de 3 Temmuz 1992 tarihinde kurulan Kırıkkale Üniversitesi, kuruluş kanununa göre Fen-Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Veteriner Fakülteleri; Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimleri Enstitüleri ile Ankara Üniversitesi'nden devir alınan ve faal durumdaki tek birim olan Kırıkkale Meslek Yüksekokul'undan oluşmuştur. Üniversitenin merkez kampüsünün içinde Kırıkkale Meslek Yüksekokulu'da bulunmaktadır. Ankara ili dışındaki Ankara'ya en yakın üniversitedir.


0 görüş var

    Kırıkkale Üniversitesi
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kırıkkale Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kırıkkale Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kırıkkale Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kırıkkale Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...