Tel: (0318) 224 6108

Adres: Fabrikalar Mah. Cumhuriyet Meydani Yani Kirikkale Kırıkkale, Türkiye


Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırıkkale ili Kırıkkale Merkez ilçesinin Fabrikalar Mah. mahallesinde (Ziya Gökalp Caddesi) yer alıyor. Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.
  • Kırıkkale gürler ilk okulu velisi olarak okulumuzda yoğun fareden dolayı bir an önce temizlenmesini talep ediyorum okul içinde hijyen ve temizlik istiyorum eminimki tüm velilerinde düşünceleri benle aynıdır lütfen bir önce okulumuzun fareden temizlensini arz ederim

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...