Tel: (0322) 328 3834

Adres: Selahattin Eyyübi Mah. 3844 Sok. No: 2, Yüreğir, Adana, Türkiye


Kiremithane İlköğretim Okulu, Adana ili Yüreğir ilçesinin Selahattineyyubi Mah. mahallesinde yer alıyor. Kiremithane İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kiremithane İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kiremithane İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kiremithane İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kiremithane İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • süper bir okul

    Misafir, 27.03.2011 14:57:00

Kiremithane İlköğretim Okulu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Kiremithane İlköğretim Okulu
Selahattineyyubi Mah., Yüreğir, Adana.
+90(0322) 328 3834 Kiremithane İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kiremithane İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...