Tel: (0212) 466 2652

Adres: Zuhurat Baba Mh. İncirli Caddesi, No: 49, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Kırçiçeği Pide & Kebap Restaurant, Bakırköy, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (İncirli Caddesi) yer alıyor. Kırçiçeği Pide & Kebap Restaurant, Bakırköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kırçiçeği Pide & Kebap Restaurant, Bakırköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kırçiçeği Pide & Kebap Restaurant, Bakırköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kırçiçeği Pide & Kebap Restaurant, Bakırköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kırçiçeği Pide & Kebap Restaurant, Bakırköy

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kırçiçeği Pide & Kebap Restaurant, Bakırköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...