Tel: (0212) 550 3300

Adres: Kirazlı Mah. Belediye Cd. Doğan Sk. No: 1, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Kirazlı İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Kirazlı Mah. mahallesinde yer alıyor. Kirazlı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kirazlı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kirazlı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kirazlı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kirazlı İlköğretim Okulu

3 görüş var

  • ben 8 senedir kırazlıdaydım kırazlının degeri çok

    Misafir, 07.11.2010 12:48:00

  • valla bizim okulumuz güzel demiyenlere yuh yaniiii xd

    Misafir, 03.11.2010 21:04:00

  • okulumu gerçektende çok seviyorum sevinç öğretmenide çok seviyorum

    Misafir, 30.10.2010 14:33:00

Kirazlı İlköğretim Okulu adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.08 puan almıştır.
Kirazlı İlköğretim Okulu
Kirazlı Mah., Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 550 3300 Kirazlı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kirazlı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...