Tel: (0312) 472 6747

Adres: Çetin Emeç Bulvari No: 61 Öveçler, Çankaya, Ankara, Türkiye


Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (Çetin Emeç Blv) yer alıyor. Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi

0 görüş var

Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.81 puan almıştır.
Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi
Devlet Mah.Çetin Emeç Blv, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 472 6747 Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...