Kiptaş Genel Müdürlük logo

Tel: (0212) 414 9898 veya (0212) 510 9898

Adres: Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Caddesi, No: 17/1, Pk: 34015, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Kiptaş Genel Müdürlük, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Seyitnizam Mah. mahallesinde (Gümüşsuyu Davutpaşa Caddesi) yer alıyor. Kiptaş Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kiptaş Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Her türlü şehir planlaması, avan projeleri, her ölçekte imar planları, master plan proğramı fizibilite yapımı, danışmanlık, etüd, araştırma, plan, projeler yapmak ve 19. 10. 2012 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan işler.


1 görüş var

    Kiptaş Genel Müdürlük
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 8.71 puan aldı.
  • Kiptaş sitelerine , müdür ve yönetim kadrosu merkez tarafından mı eğer öyleyse bizim siteye (kkiptaş Kayabaşı konutları) bir müdür geldi sitede (her zaman olduğu gibi) arac park sayısı yetersizdi bu beyefendi bu soruna dahiyana ! bir çözüm buldu ! yayaların yani çocuklarımızın onu kullanarak gidip geldiği kaldırımi araba otoparkı yaptı ! şimdi yolun ortasından gidip geliyoruz yani arabalar huzura kavuştu ! biz huzursuz olduk bunun icin sizlerin diyeceğiz bir şey olurmu acaba merak ediyorum .

    35/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kiptaş Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kiptaş Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kiptaş Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Kiptaş Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...