Tel: (0312) 578 0037 veya (0312) 578 0035

Adres: Ovacık Mahallesi, Yozgat Bulvarı, Forum Ankara Avm, No: 99, Kat: Giriş, Ovacık Köyü, Keçiören, Ankara, Türkiye


Kipa Forum Ankara AVM, Ankara ili Keçiören ilçesinde yer alıyor. Kipa Forum Ankara AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kipa Forum Ankara AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Kipa Forum Ankara AVM
  Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.
 • Aldığımız tablet bozuk 3 sefer servis gitti halde bir türlü düzen almadı son sefer gitmemize rağmen değişim olmayacağını söylediler. Kipa elektronik Malzeme alınmaz

  1/ 5 yıldız
  ,

 • bozulmuş gıda ürünlerini indirim yaparak satıyorsunuz.dün almış oldugum [pirzola soslu 02218790012594][02218790012235] ürünleri iyice pişmesine ramen yiyemedik yesek belkide zehirlenecektik.bu tür satışınızdan dolayı sizi KİNIYORUM.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kipa Forum Ankara AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kipa Forum Ankara AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kipa Forum Ankara AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Kipa Forum Ankara AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...