Kipa Çiğli AVM logo

Tel: (0232) 398 4000 veya (0232) 398 7257

Adres: İstasyonaltı Mh. Yeni Havaalanı Caddesi, No: 40, Kipa Avm, Çiğli, İzmir, Türkiye


Kipa Çiğli AVM, İzmir ili Çiğli ilçesinin İstasyonaltı Mah. mahallesinde (Kipa) yer alıyor. Kipa Çiğli AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kipa Çiğli AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kipa Çiğli AVM
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.06 puan aldı.
  • İzmir cigli kipa market musteri hizmetlerinde görevli "Ayşe Metin" isimli çalışanınıza yardımlarından ve ilgisinden dolayı cok teşekkür ediyor böyle çalışanların ödüllendirilmesi dileklerimizi sunuyoruz.Bilgilerinize

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kipa Çiğli AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kipa Çiğli AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kipa Çiğli AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Kipa Çiğli AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...