Tel: (0232) 277 6161

Adres: Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Caddesi, No: 1462, Kipa Balçova Avm, Balçova, İzmir, Türkiye


Kipa Balçova AVM, İzmir ili Balçova ilçesinin Bahçelerarası Mah. mahallesinde yer alıyor. Kipa Balçova AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kipa Balçova AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kipa Balçova AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kipa Balçova AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kipa Balçova AVM

0 görüş var

Kipa Balçova AVM adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Kipa Balçova AVM
Bahçelerarası Mah., Balçova, İzmir.
+90(0232) 277 6161 Kipa Balçova AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Kipa Balçova AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...