Tel: (0232) 277 6161

Adres: Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Caddesi, No: 1462, Kipa Avm, Balçova, İzmir, Türkiye


Kipa Balçova AVM, İzmir ili Balçova ilçesinin Bahçelerarası Mah. mahallesinde (Mithatpaşa Caddesi) yer alıyor. Kipa Balçova AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kipa Balçova AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kipa Balçova AVM
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.
  • Oncelikle tesekkur ederim.biz glutensiz ekmeklerimizi neden balcova kipada bulamiyoruz.bornova, gaziemirde ege glutensiz ekmek kipa magazanizda bulunurken biz balcovada madur oluyoruz.ilginize

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kipa Balçova AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kipa Balçova AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kipa Balçova AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Kipa Balçova AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...