Tel: (0332) 247 0298

Adres: Akıncılar Mahallesi Yeni Sille Caddesi No: 2 Selçuklu, Konya, Türkiye


Konya Dedeman Kipa AVM , Konya ili Selçuklu ilçesinin Akıncılar Mah. mahallesinde (Armutçu Sokak) yer alıyor. Konya Dedeman Kipa AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya Dedeman Kipa AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Konya Dedeman Kipa AVM
    Toplam 39 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.28 puan aldı.
  • Kipa dedeman alIsveris merkezinin 42 C 0659 plakalI servis aracInI kullana bayI kInIyorum. AracIn icindeki insanlara kötü muamele etmekte ve argo kelimeler kullanmaktadIr.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya Dedeman Kipa AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya Dedeman Kipa AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya Dedeman Kipa AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Konya Dedeman Kipa AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...