Tel: (0348) 813 1304

Adres: İslahiye Yolu Üzeri No: 37 Kilis, Merkez Kilis, Türkiye


Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi, Kilis ili Kilis Merkez ilçesinin Hasan Kamil Demirbaş Mah. mahallesinde (Şakir Atik Sokak) yer alıyor. Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi

1 görüş var

  • belki bu liseye giderim

    Misafir, 31.10.2010 10:22:00

Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi
Hasan Kamil Demirbaş Mah.Şakir Atik Sokak, Kilis Merkez, Kilis.
+90(0348) 813 1304 Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...