Tel: (0232) 487 1564

Adres: Aydın Hat Boyu Cad. No: 68 Şirinyer, Buca, İzmir, Türkiye


Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu, İzmir ili Buca ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • güzel okulum

    Misafir, 03.12.2010 16:13:00

Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu
Hürriyet Mah., Buca, İzmir.
+90(0232) 487 1564 Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...