Tel: (0216) 342 6464

Adres: Hacı Hesna Hatun Mah. Cumhuriyet Cad. 34674, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Kibar Otomotiv, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selami Ali Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Kibar Otomotiv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kibar Otomotiv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere her türlü konut fabrika site ve tatil siteleri. . . . . dekorasyon proje taahhüt mobilya imalat ve taahhüdü ve bu konularla ilgili müşavirlik mühendislik mimarlık kontrolörlüğü yapar. Şirket gayesinin tamamının veya herhangi birinin veya bir kısmının temini ve tahakkuku için kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdetmek ve her nevi ticari senetler ihdas, ciro ve kabul etme bunların ödemelerini temin için şirkete ait menkul mallar rehin ve ipotek etmek. Amacına uygun olarak gayrimenkul satın almak, satmak, ipotek etmek, teminat, rehin, intifa, irtifak, istişare ve kira akitleri işlem ve tasarrufları, tapu şerh ve tescil ettirebilmek, bütün bu hususlarla mücehhez olmak. Sattığı malların bedellerinden veya konusuna giren işlerin ifasını mütevellik hakları ve alacaklarından dolayı her türlü gayrimenkul temellük ve tesahüb edebilmek, ipotek almak, üzerine teminat ipotekleri kondurabilmek, alacaklarının ödendiğinde bütün bunları fesh ve terkin ettirmek veya başkalarına devir ve temlik eylemek. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kibar Otomotiv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kibar Otomotiv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kibar Otomotiv

0 görüş var

Kibar Otomotiv adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Kibar Otomotiv
Selami Ali Mah.Cumhuriyet Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 342 6464 Kibar Otomotiv

Aşağıdaki formu kullanarak Kibar Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...