Tel: (0216) 342 6464

Adres: Hacı Hesna Hatun Mah. Cumhuriyet Cad. 34674, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Kibar Otomotiv, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selami Ali Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Kibar Otomotiv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kibar Otomotiv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere her türlü konut fabrika site ve tatil siteleri. . . . . dekorasyon proje taahhüt mobilya imalat ve taahhüdü ve bu konularla ilgili müşavirlik mühendislik mimarlık kontrolörlüğü yapar. Şirket gayesinin tamamının veya herhangi birinin veya bir kısmının temini ve tahakkuku için kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdetmek ve her nevi ticari senetler ihdas, ciro ve kabul etme bunların ödemelerini temin için şirkete ait menkul mallar rehin ve ipotek etmek. Amacına uygun olarak gayrimenkul satın almak, satmak, ipotek etmek, teminat, rehin, intifa, irtifak, istişare ve kira akitleri işlem ve tasarrufları, tapu şerh ve tescil ettirebilmek, bütün bu hususlarla mücehhez olmak. Sattığı malların bedellerinden veya konusuna giren işlerin ifasını mütevellik hakları ve alacaklarından dolayı her türlü gayrimenkul temellük ve tesahüb edebilmek, ipotek almak, üzerine teminat ipotekleri kondurabilmek, alacaklarının ödendiğinde bütün bunları fesh ve terkin ettirmek veya başkalarına devir ve temlik eylemek. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Kibar Otomotiv
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kibar Otomotiv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kibar Otomotiv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kibar Otomotiv