Tel: (0216) 363 1440

Adres: Atatürk Cad. No: 3 Onur İş Merkezi A Blok / Sahrayıcedid, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Kfc Sahrayicedit, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Sahrayı Cedit Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Kfc Sahrayicedit yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kfc Sahrayicedit nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kfc Sahrayicedit nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kfc Sahrayicedit konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kfc Sahrayicedit

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kfc Sahrayicedit ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...