Adres: Kethuda Çarşı Cami, Kadıköy, 34710 Caferağa, , İstanbul, Türkiye


Kethuda Çarşı Cami, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde yer alıyor. Kethuda Çarşı Cami yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kethuda Çarşı Cami nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kethuda Çarşı Cami nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kethuda Çarşı Cami konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kethuda Çarşı Cami

0 görüş var

Kethuda Çarşı Cami adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.2 puan almıştır.
Kethuda Çarşı Cami
Caferağa Mah., Kadıköy, İstanbul.
Kethuda Çarşı Cami

Aşağıdaki formu kullanarak Kethuda Çarşı Cami ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...