Tel: (0242) 335 4111

Adres: T.C. Kepez Kaymakamlığı, Fabrikalar Mahallesi Namık Kemal Bulvarı 3049 Sokak No: 61 Kat: 2 Kepez, Antalya, Türkiye


Kepez Kaymakamlığı, Antalya ili Kepez ilçesinin Fabrikalar Mah. mahallesinde (349. Sokak) yer alıyor. Kepez Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kepez Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kepez Kaymakamlığı
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.45 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kepez Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kepez Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kepez Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Kepez Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...