Keops Yapı Mimarlık logo

Tel: (0216) 510 5457

Adres: Sanayi Cd. No: 3 Aydınevler Mh. Küçükyalı / Maltepe , İstanbul, Türkiye


Keops Yapı Mimarlık, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Aydınevler Mah. mahallesinde (Sanayi Caddesi) yer alıyor. Keops Yapı Mimarlık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keops Yapı Mimarlık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Firmamız inşaat, bina yalıtım sistemleri, güvenlikli iskele sistemleri ve temel sistemleri gibi sektör içi alanlarda hizmet üretmektedir.

Her türlü bina arsa arazi tarla vb. gayrimenkulleri satın almak parsellendirmek projelendirmek komisyonculuk ile inşaat ve taahhüt işlerini yapmak. . Şahıs ve şirketlere ait her türlü gayrimenkullerin alım satım işlerinde inşaat işlerinde komisyon muhabirliği ve müşavirlik hizmetleri yapmak, İnşa edeceği ve ettireceği gayrimenkulleri devre mülk sistemi ile pazarlamak, Gerek satın alarak gerekse kiralayarak edindiği gayrimenkullerin pazarlamasını yapmak, satışlarını yapmak, imar durumlarını almak, projelerini hazırlamak, hazırlatmak, Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir, şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir, her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir, firma ortaklarının ve üçüncü şahısların kullanacağı kredilere kefil olabilir, kefalet verebilir ve bu amaçla düzenlenecek sözleşmelere imza atabilirler ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Keops Yapı Mimarlık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keops Yapı Mimarlık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keops Yapı Mimarlık

Aşağıdaki formu kullanarak Keops Yapı Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...