Keops Yapı logo

Tel: (0216) 452 6334 veya (0216) 388 8485

Adres: Altıntepe Mah. Değirmen Yolu Cad. Serçe Sok. No: 3 Maltepe / İstanbul İstanbul, Türkiye


Keops Yapı, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Altıntepe Mah. mahallesinde (Serçe Sokak) yer alıyor. Keops Yapı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keops Yapı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Firmamız inşaat, bina yalıtım sistemleri, güvenlikli iskele sistemleri ve temel sistemleri gibi sektör içi alanlarda hizmet üretmektedir.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Keops Yapı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keops Yapı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keops Yapı

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Keops Yapı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...