yazdır
 • Nereye: Keops Yapı Mimarlık adresine

Keops Yapı Mimarlık hakkında

Keops Yapı Mimarlık İnşaat Turizm Organizasyon Limited Şirketi, Firmamız inşaat, bina yalıtım sistemleri, güvenlikli iskele sistemleri ve temel sistemleri gibi sektör içi alanlarda hizmet üretmektedir.

Her türlü bina arsa arazi tarla vb. gayrimenkulleri satın almak parsellendirmek projelendirmek komisyonculuk ile inşaat ve taahhüt işlerini yapmak. . Şahıs ve şirketlere ait her türlü gayrimenkullerin alım satım işlerinde inşaat işlerinde komisyon muhabirliği ve müşavirlik hizmetleri yapmak, İnşa edeceği ve ettireceği gayrimenkulleri devre mülk sistemi ile pazarlamak, Gerek satın alarak gerekse kiralayarak edindiği gayrimenkullerin pazarlamasını yapmak, satışlarını yapmak, imar durumlarını almak, projelerini hazırlamak, hazırlatmak, Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir, şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir, her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir, firma ortaklarının ve üçüncü şahısların kullanacağı kredilere kefil olabilir, kefalet verebilir ve bu amaçla düzenlenecek sözleşmelere imza atabilirler ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Keops Yapı Mimarlık için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  ısı yalıtımizolasyondış cephe izolasyonubina mantolamagüvenlikli iskele sistemleritemel kazılarıiksases yalıtımısu yalıtımı

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar