Kent Yapı Dekorasyon İnş. Mob. Malz. Nakl. San. Tic. Ltd. Şti. hakkında

Kent Yapı Dekorasyon Mimarlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi, Şirket her türlü inşaat işleri yapabilir bütün altyapı servisleri ile yerleşim birimleri toplu ve tekli konutlar iş merkezleri sanat tesisleri. . . etüdü projelendirilmesi taahhüdü ve yapımı kurulması işletilmesi ve kat karşılığı inşaat işleri yapabilir Şirket amaç ve konusunun gerçekleştirilebilmesi için gayrimenkul iktisap ve inşaa edebilir bunları alabilir satabilir kısmen veya tamamen kiralayıp kiraya verebilir üzerinde her türlü hukuki tasarrufta bulunabilir, Şirket yurt içindeki ve dışındaki bankalardan özel finans kuruluşlarından ve diğer kredi kuruluşlarından uzun orta ve kısa vadeli krediler alabilir bu kredilere karşılık olan borç senetlerini verebilir teminat olarak gayrimenkul ipotek edebilir menkul ve alacaklarını devir ve temlik edebilir hak ve alacaklarını teminat altına alabilmek için ipotek ve rehin alabilir gerektiğinde bu ipotek ve rehinleri fekkedebilir tadil edebilir devir ve temlik edebilir ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Kent Yapı Dekorasyon İnş. Mob. Malz. Nakl. San. Tic. Ltd. Şti. için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.