Tel: (0262) 648 7400

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, 2253. Sokak, Kent Gıda Üretim Tesisi, Pk: 41400, Gebze, Kocaeli, Türkiye


Kent Gıda Mamülleri Fabrikası, Kocaeli ili Gebze ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (2253. Sokak) yer alıyor. Kent Gıda Mamülleri Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kent Gıda Mamülleri Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kent Gıda Mamülleri Fabrikası
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.78 puan aldı.
  • Kent asortmen sekerlerden en cok begendigim cikolin idi ama simdi begenmiyorum cunku cikolata tadi yok rengi onceden daha siyahti. Hic bisyin onceki tadi olmuyo demekki

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kent Gıda Mamülleri Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kent Gıda Mamülleri Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kent Gıda Mamülleri Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Kent Gıda Mamülleri Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...