Tel: (0262) 648 7400

Adres: Kent Gıda Üretim Tesisi, Cumhuriyet Mahallesi, 2253. Sokak, No: 11, Pk: 41400, Gebze, Kocaeli, Türkiye


Kent Gıda Mamülleri Fabrikası, Kocaeli ili Gebze ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Kent Gıda Mamülleri Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kent Gıda Mamülleri Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kent Gıda Mamülleri Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kent Gıda Mamülleri Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kent Gıda Mamülleri Fabrikası

0 görüş var

Kent Gıda Mamülleri Fabrikası adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Kent Gıda Mamülleri Fabrikası
Cumhuriyet Mah., Gebze, Kocaeli.
+90(0262) 648 7400 Kent Gıda Mamülleri Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Kent Gıda Mamülleri Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...