Tel: (0322) 248 2040

Adres: Huzurevler Mah. 77219 Sk. Çukurova, Adana, Türkiye


Kenan Çetinel İlköğretim Okulu, Adana ili Çukurova ilçesinin Huzurevleri Mah. mahallesinde (77223. Sokak) yer alıyor. Kenan Çetinel İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kenan Çetinel İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kenan Çetinel İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kenan Çetinel İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kenan Çetinel İlköğretim Okulu

0 görüş var

Kenan Çetinel İlköğretim Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Kenan Çetinel İlköğretim Okulu
Huzurevleri Mah.77223. Sokak, Çukurova, Adana.
+90(0322) 248 2040 Kenan Çetinel İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kenan Çetinel İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...