Tel: (0232) 878 4321

Adres: Kemalpaşa Belediyesi İzmir, Türkiye


Kemalpaşa Belediyesi, İzmir ili Kemalpaşa ilçesinin Kemalpaşa OSB mahallesinde (Kemalpaşa İlçe Emniyet Müd) yer alıyor. Kemalpaşa Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kemalpaşa Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kemalpaşa Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kemalpaşa Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kemalpaşa Belediyesi

0 görüş var

Kemalpaşa Belediyesi adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.27 puan almıştır.
Kemalpaşa Belediyesi
Kemalpaşa OSBKemalpaşa İlçe Emniyet Müd, Kemalpaşa, İzmir.
+90(0232) 878 4321 Kemalpaşa Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kemalpaşa Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...