Kemalpaşa Belediyesi logo

Tel: (0232) 988 1111 veya (0232) 878 1079

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mh. İsmet İnönü Caddesi, No: 111, Belediye Başkanlığı Binası, Kemalpaşa, İzmir, Türkiye


Kemalpaşa Belediyesi, İzmir ili Kemalpaşa ilçesinin Mehmet Akif Ersoy Mah. mahallesinde (İsmet İnönü Caddesi) yer alıyor. Kemalpaşa Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kemalpaşa Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Kemalpaşa Belediyesi
  Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.81 puan aldı.
 • Hicbir sekilde halkiyla bekledigimiz gibi ilgilenmeyen aradigimizda telefonlarini bile acmayan. (8kez)Bir haftada küçücük mahallenin direklerini degistiremeyen bir belediyedir.elektriklerimiz sabahtan aksama kadar yok. Buzdolaplarimizdakiler bozuldu. Televizyon izleyemiyoruz. Firinda birsey yapamiyoruz.ramazan ayimizi felc ettiniz. Butun halk isyanda

  1/ 5 yıldız
  ,

 • MERHABA BEN ARAS KARGO ÇALIŞANI ALİ HAYDAR YAMAK ADRES ANKARA ASVALTI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ NO:100 NİF ŞUBESİ. BİŞEY İLGİMİ ÇEKTİ BİZ ŞİRKET OLARAK ÇEVRE TEMİZLİK VERGİMİZİ VERİYORUZ ARTI BUNA İSTİNADEN KEMBEL ŞİRKETİ ALDIĞI ÇÖPE KARŞILIK AYLIK ONLARADA ÖDEME YAPIYORUZ BİZ ZATEN ÇÖPÜMÜZÜ FARKLI BİR YERE ATMIYORUZ NEDEN 2 DEFA PARA VERİLYORUZ BUNUN İÇİN AÇIKLAMA YAPARMISINIZ.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kemalpaşa Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kemalpaşa Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kemalpaşa Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kemalpaşa Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...