Tel: (0312) 316 2960

Adres: Çağdaş Sok. No: 113 Aydınlıkevler Altındağ, Ankara, Türkiye


Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde yer alıyor. Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi

0 görüş var

Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.68 puan almıştır.
Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi
, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 316 2960 Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...