Tel: (0216) 622 2963

Adres: Kemal Türkler Mah. Sümer Cad. Sakarya Sok. No: 35, Sancaktepe, İstanbul, Türkiye


Kemal Türkler İlköğretim Okulu, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinin Kemal Türkler Mah. mahallesinde yer alıyor. Kemal Türkler İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kemal Türkler İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kemal Türkler İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kemal Türkler İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kemal Türkler İlköğretim Okulu

0 görüş var

Kemal Türkler İlköğretim Okulu adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.94 puan almıştır.
Kemal Türkler İlköğretim Okulu
Kemal Türkler Mah., Sancaktepe, İstanbul.
+90(0216) 622 2963 Kemal Türkler İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kemal Türkler İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...