Tel: (0322) 346 0967 veya (0322) 346 0970

Adres: Atakent Mahallesi, Yaşar Doğu Caddesi, No: 104, Pk: 01330, Yüreğir, Adana, Türkiye


Kemal Serhadlı Polis Meslek Yüksek Okulu, Adana ili Yüreğir ilçesinde yer alıyor. Kemal Serhadlı Polis Meslek Yüksek Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kemal Serhadlı Polis Meslek Yüksek Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kemal Serhadlı Polis Meslek Yüksek Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kemal Serhadlı Polis Meslek Yüksek Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kemal Serhadlı Polis Meslek Yüksek Okulu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kemal Serhadlı Polis Meslek Yüksek Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...