Tel: (0212) 575 0358

Adres: Maraşal Çakmak Mah. Ayvacık Sok. No: 23 Güngören, İstanbul, Türkiye


Kemal Kaya İlköğretim Okulu, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mareşal Çakmak Mah. mahallesinde yer alıyor. Kemal Kaya İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kemal Kaya İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kemal Kaya İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kemal Kaya İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kemal Kaya İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • kamal kayaya cok beyeniyorumokul cok güzel

    Misafir, 23.10.2010 21:21:00

Kemal Kaya İlköğretim Okulu adlı mekan, 59 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Kemal Kaya İlköğretim Okulu
Mareşal Çakmak Mah., Güngören, İstanbul.
+90(0212) 575 0358 Kemal Kaya İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kemal Kaya İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...