Tel: (0216) 304 0740

Adres: Orta Mahallesi Üniversite Caddesi No: 11 Orhanlı (sabancı Üniversitesi Yanı, Tuzla, İstanbul, Türkiye


Keklik Beton, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Orta Mah. mahallesinde (Yanyol Caddesi) yer alıyor. Keklik Beton yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keklik Beton nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her marka motorlu araç ve yedek parçalarının ithalatını ve dahili ticaretini servis hizmetlerini vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Keklik Beton nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keklik Beton konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keklik Beton

Aşağıdaki formu kullanarak Keklik Beton ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...