Tel: (0216) 304 0740 veya (0216) 304 0741

Adres: Orta Mh. Üniversite Caddesi, No: 11, Orhanlı, Tuzla, İstanbul, Türkiye


Keklik Hazır Beton İnşaat Malzemeleri A.Ş., İstanbul ili Tuzla ilçesinin Orta Mah. mahallesinde (Üniversite Caddesi) yer alıyor. Keklik Hazır Beton İnşaat Malzemeleri A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keklik Hazır Beton İnşaat Malzemeleri A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hazır beton ve elemanlarının imaltı satışı hazır beton taşıma kurulan hazır beton santrallerini kiraya vermek ve kiralamak. Her türlü inşaat taahhüt işleri; Konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayri- menkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve ana- sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Keklik Hazır Beton İnşaat Malzemeleri A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keklik Hazır Beton İnşaat Malzemeleri A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keklik Hazır Beton İnşaat Malzemeleri A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Keklik Hazır Beton İnşaat Malzemeleri A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...