Tel: (0312) 352 5444 veya (0312) 326 2242

Adres: Emrah Mh. Basın Caddesi, No: 182, İncirli, Keçiören, Ankara, Türkiye


Keçiören Yunus Emre Kültür Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinin Emrah Mah. mahallesinde (Basın Caddesi) yer alıyor. Keçiören Yunus Emre Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keçiören Yunus Emre Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Keçiören Yunus Emre Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keçiören Yunus Emre Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keçiören Yunus Emre Kültür Merkezi

0 görüş var

Keçiören Yunus Emre Kültür Merkezi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Keçiören Yunus Emre Kültür Merkezi
Emrah Mah.Basın Caddesi, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 352 5444 Keçiören Yunus Emre Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Keçiören Yunus Emre Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...