Tel: (0312) 555 5312 veya (0312) 555 5301

Adres: Dalgıç Caddesi No: 27 06308, Keçiören, , Ankara, Türkiye


Keçiören Türk Telekom Müdürlüğü, Ankara ili Keçiören ilçesinin Tepebaşı Mah. mahallesinde yer alıyor. Keçiören Türk Telekom Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keçiören Türk Telekom Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Keçiören Türk Telekom Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keçiören Türk Telekom Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keçiören Türk Telekom Müdürlüğü

1 görüş var

  • sitede yayınlamış oluğunuz telefon numaras;(555 53 12) 1 kullanılmıyorsa neden buraya yazdınız. 2 bu numara aktif ise neden telefona bakılmıyor. 3 telefonlara bakacak personelinizmi yok? telefonlara bakılması konusunda duyarlı olunursa sevinirim siz türk telekomsunuz sizin işiniz telefonculuk. sizler telefona bakmayacaksa telefonlara kim baksın.

    Misafir, 10.01.2014 10:29:00

Keçiören Türk Telekom Müdürlüğü adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.27 puan almıştır.
Keçiören Türk Telekom Müdürlüğü
Tepebaşı Mah., Keçiören, Ankara.
+90(0312) 555 5312 Keçiören Türk Telekom Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Keçiören Türk Telekom Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...