Tel: (0312) 356 5248

Adres: Şenlik Mh. Fatih Caddesi, No: 194/d, Keçiören, Ankara, Türkiye


Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ankara ili Keçiören ilçesinin Şenlik Mah. mahallesinde (Fatih Caddesi) yer alıyor. Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...