Tel: (0312) 355 9584

Adres: Uyanış Mh. Kızlarpınarı Caddesi, No: 224 İtfaiye Binası Yanı, Keçiören, Ankara, Türkiye


Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Uyanış Mah. mahallesinde yer alıyor. Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu

1 görüş var

  • İLGİLİ MAKAMA İNTERNET SİTESİNDEN ALDIĞIM TELEFON NUMARANIZ SÜREKLİ MEŞGUL ÇALIYOR SİZDEN AÇIK İLKÖĞRETİM KAYITI İLE İLGİLİ BİLGİ VE KAYIT YENİLEMEK İSTİYORUM BUNU NEREDEN YAPACAĞIMI BİLDİRİRSENİZ MEMNUN KALIRIM .

    Misafir, 28.02.2014 15:30:00

Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu
Uyanış Mah., Keçiören, Ankara.
+90(0312) 355 9584 Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...