Tel: (0312) 355 9584

Adres: Uyanış Mh. Kızlarpınarı Caddesi, No: 224 İtfaiye Binası Yanı, Keçiören, Ankara, Türkiye


Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Uyanış Mah. mahallesinde yer alıyor. Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.
  • İLGİLİ MAKAMA İNTERNET SİTESİNDEN ALDIĞIM TELEFON NUMARANIZ SÜREKLİ MEŞGUL ÇALIYOR SİZDEN AÇIK İLKÖĞRETİM KAYITI İLE İLGİLİ BİLGİ VE KAYIT YENİLEMEK İSTİYORUM BUNU NEREDEN YAPACAĞIMI BİLDİRİRSENİZ MEMNUN KALIRIM .

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keçiören Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu