Adres: Keçiören, Akarsu Sk, 23-37, Pınarbaşı, , Ankara, Türkiye


Keçiören Çocuk Esirgeme Yurdu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Pınarbaşı Mah. mahallesinde (Akarsu Sokak) yer alıyor. Keçiören Çocuk Esirgeme Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keçiören Çocuk Esirgeme Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Keçiören Çocuk Esirgeme Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keçiören Çocuk Esirgeme Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keçiören Çocuk Esirgeme Yurdu

0 görüş var

Keçiören Çocuk Esirgeme Yurdu adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.89 puan almıştır.
Keçiören Çocuk Esirgeme Yurdu
Pınarbaşı Mah.Akarsu Sokak, Keçiören, Ankara.
Keçiören Çocuk Esirgeme Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Keçiören Çocuk Esirgeme Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...