Tel: (0212) 656 8658

Adres: Evren Cad. No: 10 Evkur 100 Metre İlerisi Güneşli Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Keban Alışveriş Merkezlerı, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Güneşli Mah. mahallesinde (Evren Caddesi) yer alıyor. Keban Alışveriş Merkezlerı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keban Alışveriş Merkezlerı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Keban Alışveriş Merkezlerı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keban Alışveriş Merkezlerı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keban Alışveriş Merkezlerı

0 görüş var

Keban Alışveriş Merkezlerı adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Keban Alışveriş Merkezlerı
Güneşli Mah.Evren Caddesi, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 656 8658 Keban Alışveriş Merkezlerı

Aşağıdaki formu kullanarak Keban Alışveriş Merkezlerı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...