Kazlıçeşme Semt Polikliniği logo

Tel: (0212) 679 0879

Adres: Gökalp Mh. 51/1. Sokak, Zeytinburnu, Kazlıçeşme, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Kazlıçeşme Semt Polikliniği, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Gökalp Mah. mahallesinde (51-1 Sokak) yer alıyor. Kazlıçeşme Semt Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kazlıçeşme Semt Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kazlıçeşme Semt Polikliniği
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kazlıçeşme Semt Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kazlıçeşme Semt Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kazlıçeşme Semt Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Kazlıçeşme Semt Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...