Adres: Kazlıçeşme Fatih Cami, Zeytinburnu, 34020 Kazlıçeşme, , İstanbul, Türkiye


Kazlıçeşme Meydanı, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Kazlıçeşme Mah. mahallesinde yer alıyor. Kazlıçeşme Meydanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kazlıçeşme Meydanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kazlıçeşme Meydanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kazlıçeşme Meydanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kazlıçeşme Meydanı

0 görüş var

Kazlıçeşme Meydanı adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.88 puan almıştır.
Kazlıçeşme Meydanı
Kazlıçeşme Mah., Zeytinburnu, İstanbul.
Kazlıçeşme Meydanı

Aşağıdaki formu kullanarak Kazlıçeşme Meydanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...