Tel: (0312) 364 5937

Adres: Kazim Orbay Mah. 339. Sok. No: 4 Akdere Mamak, Ankara, Türkiye


Kazım Orbay İlköğretim okulu, Ankara ili Mamak ilçesinin Kazım Orbay Mah. mahallesinde yer alıyor. Kazım Orbay İlköğretim okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kazım Orbay İlköğretim okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kazım Orbay İlköğretim okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kazım Orbay İlköğretim okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kazım Orbay İlköğretim okulu

1 görüş var

  • eskisen benim okulumdu orayı çok özledim

    Misafir, 16.01.2014 20:39:00

Kazım Orbay İlköğretim okulu adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5.08 puan almıştır.
Kazım Orbay İlköğretim okulu
Kazım Orbay Mah., Mamak, Ankara.
+90(0312) 364 5937 Kazım Orbay İlköğretim okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kazım Orbay İlköğretim okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...