Tel: (0312) 270 2163

Adres: M. Çakmak Mah. Ankara Cad. Ümit Sok. No: 17 Sincan, Ankara, Türkiye


Kazım Karabekir İlköğretim Okulu, Ankara ili Sincan ilçesinin Mareşal Çakmak Mah. mahallesinde yer alıyor. Kazım Karabekir İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kazım Karabekir İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kazım Karabekir İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kazım Karabekir İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kazım Karabekir İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • oKuLumu çoK seviYoruM......
    DisipLinLi,qüZeL biR oKuL, Bu seNe MezuN oLcaM....
    :( okuLumdaN ve ArKaDaşLarıMdzaN ayrıLacaqıM içiN üzqüNüM. <3

    Misafir, 18.10.2010 16:43:00

Kazım Karabekir İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Kazım Karabekir İlköğretim Okulu
Mareşal Çakmak Mah., Sincan, Ankara.
+90(0312) 270 2163 Kazım Karabekir İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kazım Karabekir İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...