Tel: (0262) 655 5667

Adres: Kazım Karabekır Mah. Mevlana Cad. No: 41 Darıca, Kocaeli, Türkiye


Darıca Kazım Karabekir İlköğretim Okulu, Kocaeli ili Darıca ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (Mevlana Caddesi) yer alıyor. Darıca Kazım Karabekir İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Darıca Kazım Karabekir İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Darıca Kazım Karabekir İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Darıca Kazım Karabekir İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Darıca Kazım Karabekir İlköğretim Okulu

0 görüş var

Darıca Kazım Karabekir İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Darıca Kazım Karabekir İlköğretim Okulu
Kazım Karabekir Mah.Mevlana Caddesi, Darıca, Kocaeli.
+90(0262) 655 5667 Darıca Kazım Karabekir İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Darıca Kazım Karabekir İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...