Tel: (0212) 630 3454

Adres: Barbaros Mahallesi, 7-2 Sokak, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Kazım Karabekir İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde yer alıyor. Kazım Karabekir İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kazım Karabekir İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kazım Karabekir İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kazım Karabekir İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kazım Karabekir İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Bu okuldan mezunum. Şuan sağlık meslek lisesi anestezi ve reanimasyon bölümünde okuyorum. Öğrencilik hayatımda hep yanımda olan öğretmenlerime sevgiler

    Misafir, 15.03.2014 15:59:00

Kazım Karabekir İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Kazım Karabekir İlköğretim Okulu
Barbaros Mah., Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 630 3454 Kazım Karabekir İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kazım Karabekir İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...