Tel: (0442) 315 7857

Adres: Kazım Karabekir Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Erzurum, Palandöken Erzurum, Türkiye


Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Erzurum ili Palandöken ilçesinin Yunus Emre Mah. mahallesinde (Abdülgafur Hocaefendi Caddesi) yer alıyor. Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

2 görüş var

  • çok güzel okuldu. güzel günlerim oldu.

    Misafir, 09.12.2010 01:57:00

  • Bende bu okulda biyomedikal bölümünde 10. sınıfta okuyorum. Okulum erzurumun en büyük ve en çok öğrenci mevcudu olan okullardan birisi. Okulum, öğretmenlerim ve okul yönetimi benim için tam bir başyapıt. Fakat gerek kız öğrenciler gerekse erkek öğrenciler biraz anne-baba parasıyla hava atıp ün salmışlar . ÖĞRETMENLERİME SABIRLAR DİLERİM...

    Misafir, 16.09.2010 17:58:00

Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.92 puan almıştır.
Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Yunus Emre Mah.Abdülgafur Hocaefendi Caddesi, Palandöken, Erzurum.
+90(0442) 315 7857 Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...